Δουλειά
Γνώρισα τον κύριο Μπλάτσιο στην αρχή της Β’ Λυκείου, έχοντας ως πρώτη επιλογή την συγκεκριμένη σχολή. Θυμάμαι, μετά την αρχική συζήτηση που κάναμε, ήμουν σίγουρος, όχι μόνο για την σχολή που είχα στο μυαλό μου αλλά και το πως θα πρέπει να κινηθώ για να πετύχω! Πέρασα 2 γεμάτες χρονιές, με δυσκολίες, περίεργες συνθήκες διαβάσματος,
…
Γνώρισα τον κύριο Μπλάτσιο στην αρχή της Β’ Λυκείου, έχοντας ως πρώτη επιλογή την συγκεκριμένη σχολή. Θυμάμαι, μετά την αρχική συζήτηση που κάναμε, ήμουν σίγουρος, όχι μόνο για την σχολή που είχα στο μυαλό μου αλλά και το πως θα πρέπει να κινηθώ για να πετύχω! Πέρασα 2 γεμάτες χρονιές, με δυσκολίες, περίεργες συνθήκες διαβάσματος, κούραση αλλά στο τέλος πέτυχα τον στόχο μου.
Διάβασε Περισσότερα “Δουλειά”
Θοδωρής Μ.